MAQEDONI

788 gjoba për tejkalim të shpejtësisë

Gjatë ditës së djeshme (30.05.2021) Ministria për Punë të Brendshme ka zhvilluar një aksion në gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut për sanksionimin e makinave të cilët lëvizin me shpejtësi më të madhe se e lejuara, me çrrastë në gjithë territorin e vendit janë sanksionuar 788 vozitës.

LEXO »  Simovski: Askush nuk mund të manipulojë me të dhënat e regjistrimit

Lajme të ngjashme

Gazetarët dhe punonjësit mediatik do të vaksinohen nesër

Press Online

Sela: Jemi në rrugë të mbarë për të gjetur zgjidhje për Ligjin për shtetësi

PressOnline.mk

Zbuloni 4 gabimet që bëni kur nisni dietën për rënie në peshë

Press Online

Gjykimi për aksidentin tragjik në Llaskarcë do të shtyhet

PressOnline.mk

Kripë dhe vaj ulliri kundër problemeve me kockat

Press Online

Dy lehona kanë ndërruar jetë nga Covid-19, një foshnjë në gjendje kritike!

PressOnline.mk