SHOWBIZ

Arta Nitaj provokon pak para iftarit

Arta është paraqitur veshur me një fustan të kaltër të puthitur për trupi, shkruan “Kosovarja”.

E këtë foto kaq provokuese e solli disa orë para iftarit, duke mos i menduar meshkujt që janë agjerueshëm.

Ndryshe, modelja dhe aktorja kosovare shpesh është përfolur edhe sa i përket jetës private, gjë të cilat kanë rënë në heshtje.

LEXO »  Me Range Roverin e parkuar në aeroport, Çiljeta bllokohet në Rinas pas pezullimit të fluturimeve

Lajme të ngjashme

Soni tregon për raportin që ka me Flori Mumajesin

PressOnline.mk

Kështu duket Blerona Zeqiri pa makijazh

Press Online

Kështu dukej Luana Vjollca në moshën 16-vjeçare

Press Online

Dua Lipa, e veshur e tëra me “Versace”

Press Online

E ç’ka më shumë JLo se Arbnora Ademaj?!

PressOnline.mk

Ledri ndan këtë pamje nga pushimet me Sarën dhe vajzën

PressOnline.mk