SHOWBIZ

Merita Spahiu një femër me stil unik edhe kur ka qenë e re

Merita Spahiu është një ndër këngëtaret që gjithmonë është pjesë e lajmeve rozë me zërin unik që ka.

Ajo duke qenë aktive me postime të shumta, shumë herë kalon në lajm.

Pasi që ka një përkushtim të madh në skenën muzikore, vazhdon të korr suksese të shumta në këtë fushë.
Përveç kësaj, ajo edhe pse në moshë mbetët emër i dalluar me stilin unik që ka.

Me një foto të fundit që ka postuar, shihet që Merita ka qenë me stil të dalluar edhe në rininë e saj.

LEXO »  Arta Nitaj josh ndjekësit duke shfaqur trupin nga afër

Lajme të ngjashme

Këto janë fytyrat publike që agjërojnë

PressOnline.mk

Megan Thee Stallion planifikon të performojë me Byoncen në “Grammy 2021”

Press Online

Elvana Gjata publikon albumin “Çelu”, sjell edhe gjashtë këngë me videoklipe

Press Online

Dua Lipa për Vjosa Osmanin: “Sa e mrekullueshme të shohësh një grua në majë!”

PressOnline.mk

Mihrije Braha zbulon ofertën një milion dollarëshe për një natë në ishull

Press Online

Një konkurrent i “Për’puthen” i kushtoi këngë Jasmin Kadriut dhe është një diss

PressOnline.mk