RAJON

Mitrovicasi vdes pasi i rrokulliset traktori

Një aksident me fatalitet ka ndodhur dje në fshatin Vërrnicë të Mitrovicës.

Një person ka humbur jetën si pasojë e një vetaksidenti me traktor.

I ndjeri mësohet se ka qenë duke e vozitur traktorin, ku pastaj dyshohet se e ka humbur kontrollen, për të devijuar rrugën dhe rrokullisur.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur Policia e Kosovës dhe ekipet mjekësore, të cilat edhe e kanë konstuar vdekjen e tij.

Trupi i pajetë është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë.

LEXO »  ​Blinken uron Kurtin: Do ta keni përkrahjen e plotë të SHBA-së

Lajme të ngjashme

Punëtorët e morgut ua vjedhin kartat e kreditit njerëzve të vdekur

PressOnline.mk

Ministri Vitia i premton Odës së Hotelierisë se sivjet hapen sallat e dasmave

PressOnline.mk

Unioni Evropian i Kontrolluesve Ajrorë për arrestimet në Shqipëri: Nuk vepron kështu një vend që synon integrimin në BE

PressOnline.mk

Kurti paralajmëron plan për menaxhimin e pandemisë

Press Online

Ky deputet i Kuvendit të Kosovës ka të kryer vetëm shkollën fillore

PressOnline.mk

Imami i xhamisë në Tiranë: Shpresoj mos të ketë qenë ndonjë akt t errorist

PressOnline.mk