SHOWBIZ

Pasi tregoi gjoksin, Era shfaqet me një video interesante

Era Istrefi ka vazhduar të jetë aktive nëpër rrjetet sociale. Këngëtarja e hitit “Bonbon” me të cilin preki majat e muzikës ndërkombëtare, është shfaqur sot me një video selfie, e ku edhe në të ajo tregon gjoksin e saj dhe belin e saj.

Kujtojmë se para disa dite, Era kishte bërë disa fotografi ku kishte censuruar disa nga fotot e saj, e ku kishte pozuar pa jelek.

Era pritet që këtë vit të sjellë këngë të reja pasi që ajo është parë disa herë në studio duke incizuar të tilla. /GazetaExpress/

@Era Istrefi/Instagram
@Era Istrefi/Instagram
@Era Istrefi/Instagram
@Era Istrefi/Instagram
@Era Istrefi/Instagram
@Era Istrefi/Instagram
@Era Istrefi/Instagram
@Era Istrefi/Instagram
@Era Istrefi/Instagram
LEXO »  Prokurorja Fatime Fetai feston ditëlindjen

Lajme të ngjashme

Ishte duke shkuar në aeroport, Mozzik gjobitet me 200 euro nga Policia e Kosovës

PressOnline.mk

Partnerja i kërkon të bëjnë një bebe, ja si i përgjigjet Shpat Kasapi

PressOnline.mk

Tea Trifoni pozon pranë makinës luksoze “BMW X6”

PressOnline.mk

Luana Vjollca “fluturon” mbi Dubai

Press Online

‘Çfarë pret martohu’ Big Mama ka një përgjigje epike për ndjekësit

PressOnline.mk

Tea “çmend” fansat me postimin e fundit

PressOnline.mk