RAJON

Shefqet Krasniqi për fotografinë nga kuzhina: Më pëlqen të gatuajë fli

Imami Shefqet Krasniqi ka komentuar edhe një herë deklaratën e tij se gratë e kanë vendin në kuzhinë.

Ai teksa ka komentuar disa fotografi ku shihet duke gatuar ka thënë se gatuan me shumë qejf për shoqërinë e tij.Krasniqi thotë se gatimin e bën me qejf, dhe se ushqimi i preferuar për të gatuar është flia.

“Unë këto punë i bëj me qejf dhe kam dëshirë që sidomos kur jam me shokë, unë të jem në kuzhinë. E kom pasion dhe e bëj me qef. Flinë e bëj më me qef. Me punu në kuzhinë dhe çdo sen që e bën njeriu që është në shërbim të njerëzve është ibadet”, tha ai në emisionin Libero.

LEXO »  Abazoviq: Në Srebrenicë ka pasur gjenocid, kush s’e kupton s’ka vend në funksionet e shtetit

Lajme të ngjashme

Reshitaj: Nëse AAK-ja më përjashton, do të jem deputete e pavarur

Press Online

COVAX, Maqedonia dhe Kosova pritet të marrin mbi 100 mijë doza të vaksinës Pfizer

PressOnline.mk

Kosnett uron Osmanin për postin e Presidentes

Press Online

Rama: Defender Europe 21, një pikë me rëndësi për marrëdhëniet me SHBA

PressOnline.mk

Urimi i ambasadorit italian për Vjosa Osmanin

Press Online

Rama flet për “La Repubblica”: Si do ta ndryshoj Shqipërinë

Press Online