BOTA

Vajza e Bill Gates reagon për herë të parë pas lajmit për ndarjen e prindërve të saj

Prej mbrëmjes së djeshme, lajmi që bëri xhiron e botës ishte vendimi i Bill dhe Melinda Gate, të cilët kanë vendosur të divorcoheshin pas 27 vitesh martesë. Ata u shprehën se nuk mund të qëndrojnë më çift së bashku.

Mirëpo, pas këtij lajmi ka reaguar vajza e çiftit, Jennifer Gates, e cila publikoi një deklaratë në Instastory.

“Deri më tani, shumë prej jush kanë dëgjuar lajmet që prindërit e mi po ndahen”. tha ajo. “Ka qenë një periudhë sfiduese për të gjithë familjen tonë”.

Më tej Jennifer shton: “Jam ende duke mësuar se si të mbështes më së miri procesin dhe emocionet e mia, si dhe anëtarët e familjes në këtë kohë.

Unë personalisht nuk do të komentoj më tej për asgjë rreth ndarjes, por ju lutem ta dini se fjalët tuaja të mira dhe mbështetja janë me vlerë për mua. Faleminderit për respektimin e vendimit tonë për privatësi”.

LEXO »  SHBA-ja do të dërgojë edhe 500 trupa ushtarake në Gjermani

Lajme të ngjashme

Raketa kineze del nga kontrolli, rrezikon zonat e banuara nga Nju-Jorku në Madrid

PressOnline.mk

Çekia planifikon lehtësimin e masave kundër koronavirusit

Press Online

Ndodh për herë të parë në histori! Në çdo cep të botës për 3 orë, vjen lajmi i shumëpritur

PressOnline.mk

SHBA sanksione të reja kundër Turqisë mbi “S-400”, çfarë shkruajnë mediat greke

PressOnline.mk

Administrata e Biden: Turqia shkel të drejtat e njeriut

PressOnline.mk

3 milionë viktima nga pandemia në botë

PressOnline.mk