KRONIKA E ZEZË

33 vjeçari nga Turqia grushtohet në Prilep

Një shtetas i Turqisë dje në mesditë është sulmuar fizikisht në qytetin e Prilepit. Sipas njoftimit të policisë, SH.Ç, 33 vjeç nga Turqia, është sulmuar nga dy persona rreth orës 12:30 në rrugën “Mbrojtësit e Prilepit” në Prilep.

Sulmi ka pasuar pas një aksidenti që ka ndodhur në komunikacion. Ai ka denoncuar rastin në policinë lokale. Shtetasi turk kishte vendqëndrim të përkohshëm në fshatin Kanatllarcë.

LEXO »  Propozim-Ligji për shtetësi, Zaev sot takon opozitën shqiptare

Lajme të ngjashme

LSDM: 27 prilli është vula e përgjakshme e VMRO-së

PressOnline.mk

Qeveria miratoi Memorandum për bashkëpunim për ndërtim të seksioneve të autostradave nga Korridoret 8 dhe 10

Press Online

“Souftueri”, arrest shtëpiak për Rashkovskin

Press Online

Reisi Fetahu: Besimtarët të jenë të kujdesshëm ndaj masave anti-Covid

PressOnline.mk

LSDM dërgon ligjin për shtetësi në MPB dhe Drejtësi

PressOnline.mk

Server: Rusët dhe serbët po krijojnë probleme në Ballkan

Press Online