SHOWBIZ

Aida Doçi: Kam agjëruar si burrat!

Nuk ka shumë muaj që këngëtarja e njohur, Aida Doçi kurorëzoi dashurinë e saj me martesë.

Ajo ka treguar se si këtë vit po e pret festën e Bajramit larg familjes së saj.

Mes tjerash ajo ka treguar se edhe ka agjëruar.

“Po e kam agjeru Ramazanin edhe shumë lehtë ka shku, diqysh e kam agjëru si burrat”, ka thënë ajo për ATV.

Por, si dhe çka ka dashur të thotë ajo me këtë “llojë agjërimi”,ndoshta mund ta kuptoni ju…

LAJME TË NGJAJSHME

“Prit pak” hiti veror i dyshes Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B

Press Online

“Tung juve”, Arta nuk i ndal postimet në Instagram

Press Online

Kaloi rojet e sigurisë dhe ndërpreu ndeshjen, cili ishte mesazhi i bukuroshes në fushë

Press Online

Billie Eilish zemërthyer për faktin se po etiketohet si raciste

Press Online

Ngjallet Nora, bën një paraqitje klasike në Instagram

Press Online

Shumë e zonja edhe kur ishte fëmijë, kështu shërbente kafen Rita Ora

Press Online