SHOWBIZ

Leonora Jakupi si yll në ballinën e resistës së famshme shqiptare

Këngëtarja kosovare Leonora Jakupi është përzgjedhur imazh balline për revistën shqiptare “Global Woman”.

Vëmendje mori paraqitja plot stil e sharm e këngëtares, thjesht tamam si një divë ashtu edhe siç i thonë.

Ani pse realisht Leonora po duket pak sa më ndryshe, prapë bukuria nuk i është zbehur veç se i është shtuar.

Ndaj s’do ishte e habitshme nëse së shpejti e shohim edhe në ndonjë revistë me famë botërore.

Pse jo? E meriton.

LAJME TË NGJAJSHME

Britney Spears kërkon të dalë përgjithmonë nga kontrolli i babait

Press Online

“Prit pak” hiti veror i dyshes Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B

Press Online

“Tung juve”, Arta nuk i ndal postimet në Instagram

Press Online

Kaloi rojet e sigurisë dhe ndërpreu ndeshjen, cili ishte mesazhi i bukuroshes në fushë

Press Online

Billie Eilish zemërthyer për faktin se po etiketohet si raciste

Press Online

Ngjallet Nora, bën një paraqitje klasike në Instagram

Press Online