SHOWBIZ

Sarën e tradhton fustani, i del në fushë gjoksi gjigant (Foto)

Sara e Ledrit dje ka sjellë tri poza nga Dubai.

Ajo u shfaq veshur me një fustan të zi, por të hapur tek gjoksi, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse në dy pozat e para dukej gjithçka në rregull, në të tretën që postoi Sarës i doli gjoksi në fushë.

Por, blogerja është mësuar me të tilla veprime ndaj nuk përbëjnë çudi tek ajo.

Ndryshe ajo dhe Ledri tanimë janë prindër të një vajze./Kosovarja

LAJME TË NGJAJSHME

Britney Spears kërkon të dalë përgjithmonë nga kontrolli i babait

Press Online

“Prit pak” hiti veror i dyshes Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B

Press Online

“Tung juve”, Arta nuk i ndal postimet në Instagram

Press Online

Kaloi rojet e sigurisë dhe ndërpreu ndeshjen, cili ishte mesazhi i bukuroshes në fushë

Press Online

Billie Eilish zemërthyer për faktin se po etiketohet si raciste

Press Online

Ngjallet Nora, bën një paraqitje klasike në Instagram

Press Online