SHOWBIZ

Vajzat e Shkurte Fejzës e festojnë Bajramin me raki (FOTO)

Pas Muajit të Ramazanit besimtarët myslimanë kudo që janë festojnë festën e Fitër Bajramit.

Urime të shumta dhe fytyra të lumtura janë parë sot gjithandej, duke uruar këtë festë.

Sigursht nuk kanë munguar as urimet nga fytyrat publike nga shoubizi shqiptar, të cilët në mënyra të ndryshme kanë zgjedhur të urojnë ndjekësit e tyre virtualë.
Por interesante na u duk mënyra se si vajzat e Shkurte Fejzës, Besiana dhe Agnesa Behluli kanë festuar duke bërë dolli me raki.

LAJME TË NGJAJSHME

“Prit pak” hiti veror i dyshes Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B

Press Online

“Tung juve”, Arta nuk i ndal postimet në Instagram

Press Online

Kaloi rojet e sigurisë dhe ndërpreu ndeshjen, cili ishte mesazhi i bukuroshes në fushë

Press Online

Billie Eilish zemërthyer për faktin se po etiketohet si raciste

Press Online

Ngjallet Nora, bën një paraqitje klasike në Instagram

Press Online

Shumë e zonja edhe kur ishte fëmijë, kështu shërbente kafen Rita Ora

Press Online