MAQEDONI

Çmime të reja të derivateve të naftës

Komisioni Rregullator për Energjetik në mbledhjen e sotme ka vendosur që të shtrenjtoj çmimin e EUROSUPER BS-95 për gjysmë denari, ndërsa çmimet e derivateve tjera mbeten të pandryshuara.

Pra, sipas vendimit, një litër EUROSUPER BS – 95 do të shitet për 68.00 denarë. Një litër EUROSUPER BS -98 do të kushtojë 70.00 denarë.

EURODIZEL BS (D-E V) do të shitet për 60.00 denarë për litër.

LEXO »  Opozita akuzon Zaevin për bisedime sekrete me Bullgarinë

LAJME TË NGJAJSHME

Një viktimë dhe katër të infektuar të ri me Kovid-19, bilanci i 24 orëve të fundit

PressOnline.mk

Pollogu i “zhytur” në mbeturina, ministri Nuredini me porosi për krerët e komunave: Mësohuni të tërhiqni fonde

PressOnline.mk

Përdori test PCR të falsifikuar – gjobitet me 2 mijë euro

PressOnline.mk

Stoltenberg: Dyert e NATO-s janë të hapura

PressOnline.mk

Fillon pastrimi i deponisë në afërsi të fshatit Rashçe

PressOnline.mk

MPB: 20 persona kanë shkelur orën policore, 108 gjoba për mosmbajtje të maskës

PressOnline.mk