RAJON

Gjest madhështor, Hoxhe Fatmiri Latifaj largon kapuçin e Hoxhës për ta vendos kapuçin e bardh! (Video)

Hoxhe Fatmir Latifaj që njëherë ishte edhe lu.ftëtar i Ushtrisë Çlirimtarë të Kosovës dhe in.valid i lu.ftës në emisionin “Kojshia Show “beri një gjest madhështor duke larguar kapuçin e hoxhës për ta vendos kapuçin e bardh!

Shih minutën 3.50 për ta parë ketë moment./Infokosova

LAJME TË NGJAJSHME

Kamberi ia kujton Vuçiqit se po dialogon me familjarë të të vrarëve nga Serbia

Press Online

Osmani: Drejtësia, parakusht për paqe të qëndrueshme mes Kosovës dhe Serbisë

Press Online

Daçiq: Zor se mund të arrihet konsensus për Kosovën

Press Online

Gjermania lehtëson masat për kosovarët që duan të udhëtojnë

Press Online

Shtëpia e Bardhë njofton për ndarjen e vaksinave, e fut në listë edhe Kosovën

Press Online

Serbia po e pret me padurim adresimin e Vuçiqit për dialogun

Press Online