SHOWBIZ

Marina feston ditëlindjen dhe Geti i bëri urimin më të veçantë nga të gjithë

Marina Vjollca feston sot 29-vjetorin e në këtë ditë të veçantë ka marrë urime nga të gjithë, që nga familja, shoqëria, kolegët e deri tek fansat.

Por sigurisht në sy ra urimi i bashkëshortit të saj, Getoarit, i cili çdo vit sigurohet ta surprizojë me fjalët.

“Disa njerëz lexojnë libra dhe histori për të gjetur kuptimin e dashurisë. Unë e gjitha çfarë duhet të bëj është të shoh sytë e tu. Gëzuar ditëlindjen gruaja ime e dashur”-shkruan Getoari.

Foto:

https://www.instagram.com/p/CO8ymL0nfVb/?igshid=1rt1irdm0iucw

LAJME TË NGJAJSHME

Billie Eilish zemërthyer për faktin se po etiketohet si raciste

Press Online

Ngjallet Nora, bën një paraqitje klasike në Instagram

Press Online

Shumë e zonja edhe kur ishte fëmijë, kështu shërbente kafen Rita Ora

Press Online

Armina Mevlani tregon se a është ndarë nga Shkelëzeni

Press Online

Alban Skenderaj dhe Elgit Doda sjellin “Parajsa ime 2”

Press Online

Enca pranon ofertën për ta kaluar natën me para me një ndjekës, por ka një kusht

Press Online