SHOWBIZ

Mimoza Shkodra rikthehet më në formë se kurrë më parë

Mimoza Shkodra është nga ato këngëtaret që gjithmonë arrin të tërheqë vëmendje me stilin që ka dhe dallohet në shumë aspekte.

Ajo njihet jo vetëm për zërin unik dhe të jashtëzakonshëm, por edhe për pozitivitetin dhe mirësinë që përcjellë në publik, prandaj edhe pëlqehet shumë nga të gjithë, shkruan “Kosovarja”.

Mimoza Shkodra ka një kohë që nuk ka qenë aktive në prurje të reja muzikore, por së fundi është bërë e gjallë duke paralajmëruar se shumë shpejt do ta sjellë një këngë të re për fansat e saj.

Gjithashtu bie në sy edhe paraqitja e saj në imazhet e fundit, ku duket në top-formë dhe shumë e bukur. /Kosovarja

 

https://www.instagram.com/p/CO8dlPTFWvP/?utm_source=ig_embed&ig_rid=b4eeec65-5d7a-4cd3-977c-03b8b21224c6&ig_mid=D9017CE2-B8AF-448B-A695-84168423A16F

LEXO »  Irina Shayk shfaqet gati e zhveshur, mbulon trupin me disa rripa (FOTO)

LAJME TË NGJAJSHME

Majku surprizohet live nga djali në emision

PressOnline.mk

Beatrix e artë, në veshje të bardhë ekspozon trupin si çokollatë

PressOnline.mk

Adelina Ismaili dhe Sabri Fejzullahu bëhen sërish bashkë pas shumë kohe në “Extra Time”

PressOnline.mk

Një armik i fshehtë po mundohet ta përfshijë Jennifer Lopez-in në telashe me policinë

PressOnline.mk

Me në fund Big Mama publikon foto me ‘burrin’ e saj, përshkimi që i bën tërheq vëmendjen

PressOnline.mk

“Moj Donika, moj drita ime” Elvana Gjata i bën dedikimin e bukur nënës për ditëlindje

PressOnline.mk