KURIOZITETE

Pas 14 djemve më në fund çifti arrin që të sjellë në jetë një vajzë…

Kateri dhe Jay Schwandt janë prindërit e kësaj familje të madhe ku dominojnë djemtë. Kateri dhe Jay mirëpritën të enjten e 5 nëntorit, vajzën e tyre të parë dhe fëmijën e tyre të 15, Maggie Jayne.
Ajo është motra e parë e vëllezërve Tyler, Zach, Dreë, Brandon, Tommy, Vinny, Calvan, Gabe, Wesley, Charlie, Luke, Tucker, Francisco dhe Finley. Familja e mrekullueshme është subjekt i shfaqjes TV 14 Outdoorsmen , i cili ndjek aventurat e tyre në aktivitete të jashtme si gjuetia, peshkimi dhe kampe.

Vëllezërit e foshnjës janë shprehur: “Sikur 2020 nuk mund të ishte më i çmendur! Ne jemi të bekuar që mirëpresim dhe shpallim lindjen e motrës sonë të vogël, Maggie Jayne. Ne jemi shumë të lumtur dhe më të gëzuar për të shtuar Megie Jayne në familjen tonë.

Ky vit ka qenë i paharrueshëm në shumë mënyra, për kaq shumë arsye, por Megi është dhurata më e madhe që mund të imagjinojmë. Shumë urime për Kateri dhe Jay Schwandt për lindjen e vajzës së tyre të vogël!”

LEXO »  Covid po bën namin në mbarë botën, por ky fshati ka zero raste që nga fillimi i pandemisë

LAJME TË NGJAJSHME

A duhet të kërkojnë leje gjyshërit për të puthur nipat/mbesat e tyre?

PressOnline.mk

Bujku 84 vjeçar që s’kishte dëgjuar kurrë për Youtube bëhet aksidentalisht yll i Youtube

PressOnline.mk

Astronomët zbulojnë një yll 100 herë më të madh se Dielli

PressOnline.mk

Sot “parajsa në tokë”, por si dukeshin Maldivet shumë vite më parë

PressOnline.mk

Moderatorja kosovare ia pren veshin gazetarit në transmetim direkt (Video)

PressOnline.mk

Ky është qyteti më i mirë për të jetuar, sipas “The Economist”

PressOnline.mk