SHOWBIZ

Tea publikon foto me “sheikun” që po e shoqëron, nuk i bëhet vonë për asgjë!

Ish-protagonistja e programit ‘Për’puthen’, Tea Trifoni, është duke shijuar pushimet e saj luksoze në Dubai.

Nga atje nuk kanë të ndalura pozat e shumta të ish-protagonistës, por ajo çfarë të.rheqi syrin e percjellesve të saj është fotografia e fundit e publikuar në story të Instagramit, shkruan GazetaBlic.

Ajo shihet pranë një mashkulli i veshur me veshje arabe dhe një vajze.

Kjo na la të kuptojmë se Tea është në shoqërinë e miqëve të saj dhe po kalon kohë mjaft të mirë./Blic

LAJME TË NGJAJSHME

Kaloi rojet e sigurisë dhe ndërpreu ndeshjen, cili ishte mesazhi i bukuroshes në fushë

Press Online

Billie Eilish zemërthyer për faktin se po etiketohet si raciste

Press Online

Ngjallet Nora, bën një paraqitje klasike në Instagram

Press Online

Shumë e zonja edhe kur ishte fëmijë, kështu shërbente kafen Rita Ora

Press Online

Armina Mevlani tregon se a është ndarë nga Shkelëzeni

Press Online

Alban Skenderaj dhe Elgit Doda sjellin “Parajsa ime 2”

Press Online