MAQEDONI

13 persona kanë shkelur orën policore, janë shqiptuar dhe 375 gjoba për mosmbajtje të maskës

Nga mesnata deri në ora 04 të mëngjesit Ministria për Punë të Brendshme ka konstatuar 13 shkelje të orës policore.

Në ndërkohë nga ky dikaster njoftojnë se janë regjistruar edhe 375 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse si preventiv për parandalimin e përhapjes së koronavirusit.

LEXO »  Negociatat për Kodin Zgjedhor janë pezulluar deri në një klimë më të favorshme

LAJME TË NGJAJSHME

Nesër arrijnë 20 mijë vaksina, donacion nga Greqia

PressOnline.mk

Një viktimë dhe katër të infektuar të ri me Kovid-19, bilanci i 24 orëve të fundit

PressOnline.mk

Pollogu i “zhytur” në mbeturina, ministri Nuredini me porosi për krerët e komunave: Mësohuni të tërhiqni fonde

PressOnline.mk

Përdori test PCR të falsifikuar – gjobitet me 2 mijë euro

PressOnline.mk

Stoltenberg: Dyert e NATO-s janë të hapura

PressOnline.mk

Fillon pastrimi i deponisë në afërsi të fshatit Rashçe

PressOnline.mk