SHOWBIZ

Arta Elezaj vë në pah gjoksin e formësuar përmes pozave në makinën luksoze

Modelja e njohur, Arta Elezaj, vazhdon të mbetet ndër më të komentuarat ndonjëherë.

Bukuroshja brune është vërejtur kohëve të fundit duke shijuar pushimet, të cilat i kaloi së bashku me shoqëri.

Po ashtu postimet nga përditshmëria nuk janë të pakta nga ana e saj, të cilat menjëherë bëhen lajm në faqet rozë.

Njëjta ka ndodhur edhe në një postim të fundit në Instagram, ku Arta shihej duke pozuar nga vetura luksoze.

Bluza që mbante veshur bënte që t’i theksohej gjoksi i formësuar, derisa lëvizte herë pas here.

Flokët i kishte lënë të lira mbi supe, kurse për makijazh ajo kishte përdorur shumë pak produkte.

Kujtojmë se aktorja dhe njëherësh modelja u bë edhe më e popullarizuar përmes pjesëmarrjes në serialin “O sa mirë”. /Telegrafi

LAJME TË NGJAJSHME

Billie Eilish zemërthyer për faktin se po etiketohet si raciste

Press Online

Ngjallet Nora, bën një paraqitje klasike në Instagram

Press Online

Shumë e zonja edhe kur ishte fëmijë, kështu shërbente kafen Rita Ora

Press Online

Armina Mevlani tregon se a është ndarë nga Shkelëzeni

Press Online

Alban Skenderaj dhe Elgit Doda sjellin “Parajsa ime 2”

Press Online

Enca pranon ofertën për ta kaluar natën me para me një ndjekës, por ka një kusht

Press Online