SPORT

Biznesmeni bleu klubin, e detyron trajnerin të startoj me djalin e tij 126 kilogram

Një ngjarje interesante ka ndodhur në futbollin kinez.

Një biznesmen i njohur nga Kina, bleu klubin Zibo Kuju – e cila bën gara në Ligën e Parë kineze, shkruan IndeksOnline

Ai detyroi trajnerin e skuadrës të startoj me djalin e tij 126 kilogram në të gjitha ndeshjet zyrtare.

Djali i tij luan 90 minuta në çdo ndeshje. Në ‘Transfermarkt’ ai ka vlerën e 10 mijë eurove./IndeksOnline/

LEXO »  E ardhmja në pikëpyetje, Ronaldo joshet nga Sportingu i Lisbonës!

LAJME TË NGJAJSHME

Sejdini flet për përplasjen, Arnautoviç – Alioski!

PressOnline.mk

Serbi shau me nënë futbollistin shqiptar të Maqedonisë, letër UEFA-s për përjashtimin e tij (VIDEO)

PressOnline.mk

Austria mposht Maqedoninë e Veriut

Press Online

Evropa është gati për festë futbolli

PressOnline.mk

Gati për “Euro 2020”, ceremonia e hapjes nis me këngëtarin shqiptar(VIDEO)

PressOnline.mk

Renova vazhdon bashkëpunimin me Gafurin dhe Sadikin

PressOnline.mk