MAQEDONI

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me periudha me diell dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut.

Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi perëndimor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri 13 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 19 deri 27 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell dhe stabil./Telegrafi/

LAJME TË NGJAJSHME

Gjykimi kundër Jordan Kamçevit fillon më 16 korrik

Press Online

Osmani-Linde: RMV tregon seriozitet të lartë në marrëdhëniet ndërkombëtare

Press Online

Maqedonia e Veriut me OSBE-në do të kryesojë në vitin 2023

Press Online

Mbi 400 mijë doza të vaksinave janë aplikuar në Maqedoninë e Veriut

Press Online

Filipçe: Deri në fund të verës mund të fitojmë imunitet kolektiv

Press Online

Filloi Këshilli ministror i BE-së në të cilin vendoset për negociatat me Maqedoninë e Veriut

Press Online