KRONIKA E ZEZË

Policia arreston hoxhën kosovar, dyshohet se dhunoi një grua që i shkoi për ndihmë

Policia e Kosovës njofton se është arrestuar një person në Fushë Kosovë pasi dyshohet se ka dhunoi seksualisht një femër.

Rasti ka ndodhur gjatë muajit maj, 2021.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti dyshohet se ka kryer veprën penale dhunim ndaj viktimës femër kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin policor.

Ndërkaq, Telegrafi mëson se bëhet fjalë për një hoxhë në këtë qytet.

Burimet të Telegrafit bëjnë me dije se viktima ka shkuar bashkë me nënën e saj për ndihmë te hoxha.

Siç mësohet hoxha fillimisht e ka lënë nënën e viktimës të pres, ndërsa viktimën e ka futur në një dhomë tjetër, ku më pas e ka dhunuar.

Pas denoncimit të rastit, Policia ka arrestuar hoxhën.

LEXO »  Përleshje fizike dhe plagosje në armë në Bukoviq, arrestohen 10 persona!

LAJME TË NGJAJSHME

Shkup, 253 kundërvajtje për shkelje të rregullave në trafik

Press Online

Strugë, dy të rinj arrestohen për drogë

Press Online

Aksident i rëndë në Shkup, dy të vdekur e shumë të lënduar

PressOnline.mk

Vdes foshnja tremuajshe, qeni hyn në dhomë natën dhe e sulmon

PressOnline.mk

Humb një person nga Shkupi (FOTO)

PressOnline.mk

Pas aksidentit tragjik, sot ditë zie në Shtime

PressOnline.mk