RAJON

Rrahje brutale në “Albi Mall”, bëhet për spital një person

Një rrahje brutale ka ndodhur në një nga qendrat më të mëdha tregtare në vend.

Një diskutim i ashpër mes sigurimit dhe një personi në qendrën tregtare “Albi Mall” në Prishtinë ka shpërthyer në grushte.

Sipas pamjeve të publikuara shihet se si sigurimi rreh me grushte e shkelma personin në fjalë.

Gazeta Online “Reporteri.net” ka pyetur në Polici të Kosovës për këtë rast, nëse ndonjë person është arrestuar apo nëse ka të lënduar, por deri në publikimin e shkrimit nuk kemi marrë përgjigje.

Video:

https://video.gjirafa.com/video-1621338035-mp4

 

LEXO »  Vërshime në Gjilan, Haziri bën të ditur se janë dëmtuar katër ura dhe muri i një shtëpie

LAJME TË NGJAJSHME

Foto e nënës me vajzën e saj 1999 – 2021

PressOnline.mk

Mbi 100 mijë qytetarë të Kosovës vaksinohen kundër COVID-19

PressOnline.mk

Hoxha: Sa të shpifura janë gratë që postojnë foto me familjen e tyre e jo me burrin, vjehrritë e kunatat

PressOnline.mk

Dy autobusë nga Serbia raportohet se s’u lejuan të hyjnë në Kosovë

Press Online

Philips: Vetëm SHBA ka kapacitetin për të obliguar marrëveshjen finale me Serbinë

PressOnline.mk

Eskalon situata ku po mbaheshin gara me vetura, rreth 60 persona i vërsulen policisë

PressOnline.mk