MAQEDONI

Sot vaksinohen disa anëtar të Qeverisë

Sot në pikën e vaksinimit në sallën sportive “Boris Trajkovski” do të vaksinohen disa anëtarë të Qeverisë në mesin e të cilëve zëvendëskryeministrat Famit Bytyqi dhe Nikolla Dimitrov, si dhe ministrat Bojan Mariçiq, Fatmir Besimi, Kreshnik Bekteshi, Bujar Osmani dhe Goran Milevski.

Deri më tani janë vaksinuar kryeministri Zoran Zaev, ministri i shëndetësisë Venko Filipçe, ministri i punëve të brendshme Oliver Spasovski dhe ministrja e mbrojtjes Radmilla Shekerinska.

LAJME TË NGJAJSHME

Shaqiri: Zhvillimi i uebfaqeve të reja dhe të unifikuara drejtë realizimit

Press Online

Komuna e Çairit me aksion për dhurimin e gjakut

Press Online

Ademi realizoi takim online me kolegun e tij portugez Luis Santos

Press Online

Gjykimi kundër Jordan Kamçevit fillon më 16 korrik

Press Online

Osmani-Linde: RMV tregon seriozitet të lartë në marrëdhëniet ndërkombëtare

Press Online

Maqedonia e Veriut me OSBE-në do të kryesojë në vitin 2023

Press Online