MODË

Çanta e shtrenjtë me të cilën vajzat e famshme janë aktualisht të fiksuara

Në kohët e sotme, kur bëhet fjalë për modën, është shumë e lehtë të kuptosh se çfarë është në trend. Mjaftojnë disa minuta ‘scrooll’ në Instagram. Padyshim që një produkt apo veshje e ekspozuar nga një personazh i famshëm, bëhet e preferuara e të gjithave.

Këtë herë bëhet fjalë për një çantë, e cila është mjaft e zgjedhur nga personazhe të njohur shqiptar dhe të huaj. Bottega Veneta, po mban rekord këtë sezon si çanta më e preferuar nga të famshmit.

Ngjyra jeshile e kësaj çante, është më e zgjedhura, kjo dhe për arsyen se jeshilja është ngjyra e vitit 2021.

https://www.instagram.com/p/CNu7fTWF67q/?utm_medium=copy_link

 

https://www.instagram.com/p/CPD2N8GHDxe/?utm_medium=copy_link

 

LAJME TË NGJAJSHME

Xhinset e ngushta ndoshta i takojnë të kaluarës

Press Online

Kështu do të vishen femrat me stil këtë sezon!

Press Online

Me shami dhe plot vetëbesim, Malala është ylli i ri i kopertinës së Vogue

PRESSonline

Dita botërore e prindërve

PRESSonline

Sipas një sondazhi, veshja e Anxhela Peristerit zgjidhet si më e mira në Eurovision

Press Online

Pjesa e sipërme më trendi e verës është gjysmë sytjena me tel, gjysmë këmishë me mëngë

Press Online