KULTURË

“BLACK OPS” të shtunën shfaqet para publikut shkupjan

Nesër e shtunë ( 5 qershor ), në Shkup fillon rrëfimi e një aksioni të ri filmi. Seriali i ri maqedonas me titull “BLACK OPS” shumë shpejt ka zgjuar interesin e adhuruesve, informon PRESSonline.mk

Kasta cilësore, e përbërë nga David Mukka, Hristijan Taskovski – Tasko, Stefan Lazarov, Tamara Todevska, Ana Stojanovska, Igor Xhambazov dhe shumë të tjerë, do të shfaqin premierë këtë fundjavë në botën e pasigurt të BLACK OPS, e mbushur me një formë unike të veprimit dhe dramës. Seriali është prodhuar nga Artistic Film Production, nën drejtimin e Billy D. (Billy Durmishovski).

Të gjithë të interesuarit janë të ftuar të vijnë në përpara hyrjes së Qendrës Tregtare “Skopje City Mall” – nga ana e Trend Caffe, nga ora 19:15 deri në 22:00, ku do të shfaqet një surprizë e vërtetë. Premiera ekskluzive e brendshme e rimorkios BLACK OPS do të zhvillohet në Cineplexx, duke filluar nga ora 20:00. (PRESSonline.mk)

LAJME TË NGJAJSHME

Cardi B do të rikthehet në filmin “Fast and Furious 10”

Press Online

Buxhovi plotëson faqen elektronike me libra të tjerë falas

Press Online

Megan Fox protagoniste e filmit horror “Till Death”

Press Online

Meghan Markle e ka publikuar librin për fëmijë “The Bench”

Press Online

Artisti që shpenzon qindra orë për të sjellë portrete që duken si fotografi

Press Online

La Tradition / Kënga e shitësit të misrave nga Prizreni në rrugicat e errëta të Kostandinopojës në tetor të 1886

Press Online