KRONIKA E ZEZË

Humb një person nga Shkupi (FOTO)

Në rrjetët sociale është shpërndarë një fotografi, ku tregohet se është humbur një person nga Shkupi por sipas njoftimit të shpërndarë, ai ka humbur në qytetin e Kumanovës.

Bëhet fjalë për Setki Fejzullai, i cili nga dje ka humbur çdo kontakt me familjen e tij dhe të afërmit. Për çdo informacion të Setkiut, mund të paraqiten njerzit edhe në këtë numër telefoni: 071-502-660

LAJME TË NGJAJSHME

Arrestohet në Bllacë 38 vjeçari nga Shkupi

Press Online

Në Shkup 180 vozitës të sanksionuar

Press Online

Arrestohen 6 persona në Kosovë, konfiskohen mbi 82 kilogramë drogë

Press Online

Për gjashtë orë 63 gjoba për drejtim të shpejtë të automjetit në Tetovë dhe Gostivar

Press Online

Rrihen mes vete dy pushues nga Kosova me dy vëllezër nga Shqipëria

Press Online

Plagosje me armë në Llojan të Kumanovës

Press Online