SHOWBIZ

Morena Taraku pranon dhuratë nga Blerim Destani

Morena Taraku ka pranuar dhuratë nga aktori i njohur Blerim Destani
Dhurata e pranuar përfshin tuta sportive, të brendshme e qorape.

Dhurata duket se i ka pëlqyer Morenës e cila nuk ka vonuar shumë për t’i veshur veshjet e “Qunto”, teksa ka shkruar se ka rënë në dashuri me to.

Blerim Destani së fundmi u ka dhuruar veshje edhe emrave të njohur të fushave të ndryshme.

LAJME TË NGJAJSHME

Kaloi rojet e sigurisë dhe ndërpreu ndeshjen, cili ishte mesazhi i bukuroshes në fushë

Press Online

Billie Eilish zemërthyer për faktin se po etiketohet si raciste

Press Online

Ngjallet Nora, bën një paraqitje klasike në Instagram

Press Online

Shumë e zonja edhe kur ishte fëmijë, kështu shërbente kafen Rita Ora

Press Online

Armina Mevlani tregon se a është ndarë nga Shkelëzeni

Press Online

Alban Skenderaj dhe Elgit Doda sjellin “Parajsa ime 2”

Press Online