BOTA

Presidenti francez qëllohet me shuplakë në fytyrë

Raportohet se gjatë një vizite në një komunë franceze, Presidenti Emmanuel Macron, është sulmuar nga një burrë, i cili po bërtiste, ‘’Poshtë Macroon’’.

Kjo ndodhi në mes të një turme, për të cilën Macron, kur parakaloi ndaloi që t’i përshëndeste të pranishmit, megjithatë, ai u përplas në fytyrë

 

LEXO »  Ndërpriten testimet e tankeve që kushtuan 5.5 miliard paund, sëmurën ushtarët

LAJME TË NGJAJSHME

Biden: NATO është “jetësore” për të ruajtur sigurinë amerikane

PressOnline.mk

Zvicra nuk e voton ligjin e ri të klimës për të ndihmuar në uljen e emetimeve të karbonit

Press Online

Putin: Marrëdhëniet me SHBA-në në nivel më të keq në vitet e fundit

Press Online

“Mami, kam frikë”! Nëna var vajzën nga ballkoni si ndëshkim, 3 vjecarja bie dhe ndërron jetë!

PressOnline.mk

Gruaja që lindi 10 foshnje radhazi, thyen rekordin botëror Guinness

PressOnline.mk

Shpërthen Covid-19 në hotelin e stafit të Angela Merkel

PressOnline.mk