MAQEDONI

Tensione gjatë protestave të VMRO-së, arrestohet një protestues (Video)

VMRO-DPMNE-ja po proteston me bllokimin e rrugëve kryesore në Shkup dhe në disa qytete të tjera. Gjatë protestës pranë kryqëzimit “Mavrovasja”, ka pasur edhe një incident ku një protestues është përplasur me policinë dhe ky i fundit ka përfunduar në pranga.

LEXO »  Regjistrohen 37 viktima dhe 86 raste të reja me Covid-19

LAJME TË NGJAJSHME

Stoltenberg: Dyert e NATO-s janë të hapura

PressOnline.mk

Fillon pastrimi i deponisë në afërsi të fshatit Rashçe

PressOnline.mk

MPB: 20 persona kanë shkelur orën policore, 108 gjoba për mosmbajtje të maskës

PressOnline.mk

Zaev: Besoj se Bullgaria do të japë mbështetje

PressOnline.mk

Sedat Peker arrestohet në Dubai?!

PressOnline.mk

Komisioni rregullator për energjetikë vendos sot për çmimet e reja të derivateve të naftës

PressOnline.mk