KRONIKA E ZEZË

Vdes foshnja tremuajshe, qeni hyn në dhomë natën dhe e sulmon

Një foshnjë tremuajshe ka vdekur pasi një qen u ngjit në katin e parë në orët e para të mëngjesit të së hënës dhe e sulmoi atë në shtratin e saj.

Mia O’Connell ishte në shtrat në një shtëpi me tarraca kur qeni u ngjit sipër rreth orës 2 të mëngjesit dhe iu vu asaj, shkruan Mirror.

Shërbimet e urgjencës nxituan në vendin e ngjarjes dhe mjekuan dëmtimet e saj para se ajo të merrej me ambulancë në Spitalin Universitar Cork të Irlandës.

Mjekët konstatuan vdekjen e saj në spital disa kohë më vonë.

Mia lindi në fund të shkurtit nga prindërit Rhys O’Connell dhe Ella Wood. Çifti i ri u fejua në prag të Vitit të Ri.

LAJME TË NGJAJSHME

Arrestohet në Bllacë 38 vjeçari nga Shkupi

Press Online

Në Shkup 180 vozitës të sanksionuar

Press Online

Arrestohen 6 persona në Kosovë, konfiskohen mbi 82 kilogramë drogë

Press Online

Për gjashtë orë 63 gjoba për drejtim të shpejtë të automjetit në Tetovë dhe Gostivar

Press Online

Rrihen mes vete dy pushues nga Kosova me dy vëllezër nga Shqipëria

Press Online

Plagosje me armë në Llojan të Kumanovës

Press Online