KRONIKA E ZEZË

Aksident i rëndë në Shkup, dy të vdekur e shumë të lënduar

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkovski” në Shkup.

Jozyrtarisht dy persona kanë humbur jetën, ndërsa ka edhe shumë të lënduar.

Në këtë aksident rrugor janë përfshirë 5 makina.

Ndryshe gjatë ditës së sotme priten edhe detaje të reja nga MPB. /SHENJA/

LAJME TË NGJAJSHME

Arrestohet në Bllacë 38 vjeçari nga Shkupi

Press Online

Në Shkup 180 vozitës të sanksionuar

Press Online

Arrestohen 6 persona në Kosovë, konfiskohen mbi 82 kilogramë drogë

Press Online

Për gjashtë orë 63 gjoba për drejtim të shpejtë të automjetit në Tetovë dhe Gostivar

Press Online

Rrihen mes vete dy pushues nga Kosova me dy vëllezër nga Shqipëria

Press Online

Plagosje me armë në Llojan të Kumanovës

Press Online