SHOWBIZ

E rrallë, Luan Krasniqi pozon me gruan e tij në dasmën e djalit të ish-ministrit

Luan Krasniqi ka arritur ndër vite të mbajë privatësinë në familje. Boksieri i famshëm shqiptar si rrallë herë ka pozuar me bashkëshorten e tij.

Junikasi ka qenë musafir më gruan e tij në dasmen e djalit të ish-ministrit shqiptar, Sandër Lleshit.

“Njeriu lumturohet gjithësesi kur merr pjesë në një gazmend familjarë që me atmosferën e ngazllyer, me tinguj të muzikës me shije, me mysafirë të hareshëm e gostitje profesionale, të bën të ndihesh si dasmor i ftuar me zemër.

Ndaj, në këtë mënyrë, e falënderoj mikun tim Sander Lleshi, që me festen e organizuar për martesën e Vajzes së tyre, na mundësuan të përjetojmë çaste shum të mira ne Tiranë.

Çiftit Te ri Dorotheas dhe Manuelit ju uroj shëndet e të mbara të përhershme” shkruan Luan Krasniqi në njoftim.

 

LAJME TË NGJAJSHME

Billie Eilish zemërthyer për faktin se po etiketohet si raciste

Press Online

Ngjallet Nora, bën një paraqitje klasike në Instagram

Press Online

Shumë e zonja edhe kur ishte fëmijë, kështu shërbente kafen Rita Ora

Press Online

Armina Mevlani tregon se a është ndarë nga Shkelëzeni

Press Online

Alban Skenderaj dhe Elgit Doda sjellin “Parajsa ime 2”

Press Online

Enca pranon ofertën për ta kaluar natën me para me një ndjekës, por ka një kusht

Press Online