SHOWBIZ

Ky është i dashuri Encës-fotografohen bashkë

Këngëtarja Enca mbrëmë ka befasuar të gjithë me postimin në instagram.

Si rrallë herë bukuroshja shqiptare ka sjellë një foto në krahët e një mashkulli muskuloz, por pa i zbuluar fytyrën.

Nuk dihet nëse këngëtarja e ka nxjerrë këtë fotot nga sekuencat e ndonjë projekti, apo realisht është i dashuri saj.

Sidoqoftë ndjekësit menjëherë filluan ta urojnë për lidhjen e saj më djalin që u fotografua.

LAJME TË NGJAJSHME

Kaloi rojet e sigurisë dhe ndërpreu ndeshjen, cili ishte mesazhi i bukuroshes në fushë

Press Online

Billie Eilish zemërthyer për faktin se po etiketohet si raciste

Press Online

Ngjallet Nora, bën një paraqitje klasike në Instagram

Press Online

Shumë e zonja edhe kur ishte fëmijë, kështu shërbente kafen Rita Ora

Press Online

Armina Mevlani tregon se a është ndarë nga Shkelëzeni

Press Online

Alban Skenderaj dhe Elgit Doda sjellin “Parajsa ime 2”

Press Online