MAQEDONI

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe periudha me diell. Pasdite do të ketë reshje lokale të shiut dhe do të fryjë erë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 15 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 23 deri 30 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë i ndryshueshëm dhe jo stabil. Në disa vende do të ketë reshje të shiut, të shoqëruara me bubullima.

LEXO »  Takimi Grubi – Koja: OSBE-ja është mbështetëse e madhe e vendit tonë

LAJME TË NGJAJSHME

Një viktimë dhe katër të infektuar të ri me Kovid-19, bilanci i 24 orëve të fundit

PressOnline.mk

Pollogu i “zhytur” në mbeturina, ministri Nuredini me porosi për krerët e komunave: Mësohuni të tërhiqni fonde

PressOnline.mk

Përdori test PCR të falsifikuar – gjobitet me 2 mijë euro

PressOnline.mk

Stoltenberg: Dyert e NATO-s janë të hapura

PressOnline.mk

Fillon pastrimi i deponisë në afërsi të fshatit Rashçe

PressOnline.mk

MPB: 20 persona kanë shkelur orën policore, 108 gjoba për mosmbajtje të maskës

PressOnline.mk