MAQEDONI

Ohër, nis prishja e platformave pa leje

Në Ohër, në prani të një numri të madh të ekipeve policore ka nisur çmontimi i platformave të paligjshme në bregun e Liqenit të Ohrit.

Ekipet tashmë kanë nisur punimet në plazhet më të frekuentuara në Ohër. Autoritetet thonë se do të pastrohen të gjitha mbetjet nga platformat.

LEXO »  Në propozimin portugez janë përfshirë pritjet e të dy palëve, thotë Zaev

LAJME TË NGJAJSHME

Nesër arrijnë 20 mijë vaksina, donacion nga Greqia

PressOnline.mk

Një viktimë dhe katër të infektuar të ri me Kovid-19, bilanci i 24 orëve të fundit

PressOnline.mk

Pollogu i “zhytur” në mbeturina, ministri Nuredini me porosi për krerët e komunave: Mësohuni të tërhiqni fonde

PressOnline.mk

Përdori test PCR të falsifikuar – gjobitet me 2 mijë euro

PressOnline.mk

Stoltenberg: Dyert e NATO-s janë të hapura

PressOnline.mk

Fillon pastrimi i deponisë në afërsi të fshatit Rashçe

PressOnline.mk