KURIOZITETE

Moderatorja kosovare ia pren veshin gazetarit në transmetim direkt (Video)

Moderatorja e Klan Kosovës ia ka prerë veshin në transmetim direkt kolegut të saj, pa dashje.

Një situatë aspak e mirë është zhvilluar sot në një emision në Klan Kosova.

Derisa po zhvillohej emisioni, duke i prerë flokët gazetarit Milot Hasimja, ka ndodhur diçka ‘aksidentale’.

Gazetarja e cila po i shkurtonte flokët, kolegut të saj, i ka prerë edhe pak veshin pa dashje. Gjatë transmetimit atij fillon t’i dalë gjak, por që ai e ka marrë me shumë sportivitet.

Gazetari është larguar nga studio dhe ka shkuar për ta pastruar veshin.

Video:

https://fb.watch/61BjFFbKG3/

 

LAJME TË NGJAJSHME

Nga Amerika në Portugali: Një mesazh në shishe gjendet në Atlantik

Press Online

Kinezët ndërtojnë 10-katëshen për 28 orë e 45 minuta

Press Online

Hoteli disa metra mbi tokë në Rusi

Press Online

Artistja që krijon skulptura kafshësh nga guacat e detit

Press Online

Kafeja në Rusi që duket sikur të hyrë në ndonjë libër

Press Online

Statujës gjigante i vendoset maska në Japoni

Press Online