RAJON

“Shpërthimi në Ferizaj”: Vdes edhe Genc Sopa, pronari i Restarantit “Stake House”

Ka vdekur Genc Sopa, pronari i Restaurantit “Stake House” , pas plagëve që mori në shpërthimin në janar, shkruan Gazeta Metro.

Kujtojmë, që Genci kishte marrë lëndihme të rënda në shpërthimi e bombolës së gazit në janar të këtij viti në restorantitn “Stake House” .

Shpërthimi kishte ndodhur në restorantin “Steakhouse’ në lagjen ‘Village’. 42 persona ishin plagosur. 11 në gjendje të rëndë. mes të plagosurve kishte edhe fëmijë.

LEXO »  Fshati i Kosovës që iu ndërrua emri për një banor (VIDEO)

LAJME TË NGJAJSHME

Hoxha: Sa të shpifura janë gratë që postojnë foto me familjen e tyre e jo me burrin, vjehrritë e kunatat

PressOnline.mk

Dy autobusë nga Serbia raportohet se s’u lejuan të hyjnë në Kosovë

Press Online

Philips: Vetëm SHBA ka kapacitetin për të obliguar marrëveshjen finale me Serbinë

PressOnline.mk

Eskalon situata ku po mbaheshin gara me vetura, rreth 60 persona i vërsulen policisë

PressOnline.mk

DASH mbështet hapjen e negociatave me Shkupin dhe Tiranën

PressOnline.mk

Rama: 22 vite nga dita e bekuar e çlirimit të Prishtinës

PressOnline.mk