MAQEDONI

18 qershori – ditë jopune për ortodoksët

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale ka njoftuar, se 18 qershori 2021 – e premtja e ardhshme është ditë jopune për besimtarët ortodoksë.

Kjo për shkak të festës së Ditës së Shpirtrave, e premtja para Ditës së Shpirtrave./TV21

LAJME TË NGJAJSHME

Komuna e Çairit me aksion për dhurimin e gjakut

Press Online

Ademi realizoi takim online me kolegun e tij portugez Luis Santos

Press Online

Gjykimi kundër Jordan Kamçevit fillon më 16 korrik

Press Online

Osmani-Linde: RMV tregon seriozitet të lartë në marrëdhëniet ndërkombëtare

Press Online

Maqedonia e Veriut me OSBE-në do të kryesojë në vitin 2023

Press Online

Mbi 400 mijë doza të vaksinave janë aplikuar në Maqedoninë e Veriut

Press Online