RAJON

Eskalon situata ku po mbaheshin gara me vetura, rreth 60 persona i vërsulen policisë

Policia e Kosovës dje në Prizren është përballë me disa persona që kishin organizuar një eveniment me vetura dhe motoçikleta.

Policia ka thënë se dje është raportuar se është duke u mbajtur një eveniment me vetura dhe motoçikleta të zhurmshme.

Njësia policore dhe inspektorët e AVUK-ut kanë dal në vendin e ngjarjes dhe pasi kanë filluar të kërkojnë dokumentet personave, rreth 60 persona u janë vërsulur zyrtarëve policorë.

Për të vënë nën kontroll, zyrtarët policor kanë përdorur sprej zyrtar.

Nuk raportohet për të lënduar. Rasti duke u hetuar nga njësitë relavante policore.

LEXO »  Zgjedhjet pa vija të kuqe

LAJME TË NGJAJSHME

Hoxha: Sa të shpifura janë gratë që postojnë foto me familjen e tyre e jo me burrin, vjehrritë e kunatat

PressOnline.mk

Dy autobusë nga Serbia raportohet se s’u lejuan të hyjnë në Kosovë

Press Online

Philips: Vetëm SHBA ka kapacitetin për të obliguar marrëveshjen finale me Serbinë

PressOnline.mk

DASH mbështet hapjen e negociatave me Shkupin dhe Tiranën

PressOnline.mk

Rama: 22 vite nga dita e bekuar e çlirimit të Prishtinës

PressOnline.mk

Foshnja humb jetën pasi bie nga kati i tretë i ndërtesës

PressOnline.mk