SHOWBIZ

I dashuri e quan Dafina Zeqirin “perfeksion”

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë duke shijuar në maksimum lidhjen e tyre.

Çifti i dashur dhe i njohur për publikun po shihen vazhdimisht në praninë e njëri-tjetrit dhe nuk mungojnë as postimet e shumta në rrjete sociale.

Dafina dhe Genci së fundi janë duke kaluar disa ditë pushimi në Turqi dhe nuk i kanë kursyer edhe fotografitë për ndejkësit e tyre.

Në postimin e fundi Dafina Zeqiri shfaqet shumë joshëse me minifund, duke vënë në pah linjat perfekte trupore.

“Ai më quan perfekte” shkruan Dafina në mbishkrim, ndërsa Genci nuk përton t’i replikojë publikisht duke shkruar “Po e bëj. Të dua”.

Në anën tjetër dyshja kanë publikuar projektet më të reja muzikore dhe janë duke shijuar suksesin e tyre.

LAJME TË NGJAJSHME

“Prit pak” hiti veror i dyshes Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B

Press Online

“Tung juve”, Arta nuk i ndal postimet në Instagram

Press Online

Kaloi rojet e sigurisë dhe ndërpreu ndeshjen, cili ishte mesazhi i bukuroshes në fushë

Press Online

Billie Eilish zemërthyer për faktin se po etiketohet si raciste

Press Online

Ngjallet Nora, bën një paraqitje klasike në Instagram

Press Online

Shumë e zonja edhe kur ishte fëmijë, kështu shërbente kafen Rita Ora

Press Online