SHOWBIZ

Kanye West bën veprimin e papritur ndaj Kim Kardashian dhe motrave të saj

Kanye West ka bërë veprimin e papritur ndaj ish-bashkëshortes, Kim Kardashian dhe motrave të saj.

Daily Mail shkruan se katër muaj pasi Kim nënshkroi letrat e divorcit, Kanye ua ka hequr followin asaj dhe motrave të tjera Kardashian, në rrjetin social Twitter.

Por, ai vazhdon që ta ndjekë Kim në Instagram. Madje, ajo është personi i vetëm që ai ndjek në këtë platformë.

Ndryshe, Kanye është kapur mat në Francë me ish-të dashurën e futbollistit Cristiano Ronaldo, modelen Irina Shayk. Ajo më herët ka qenë në lidhje me aktorin Bradley Coper, me të cilin ka një vajzë.

LEXO »  Ju duket e çuditshme? Por ja që është e vërtetë! Lopa në Indi me emrin Kim Kardashian!

LAJME TË NGJAJSHME

Beatrix e artë, në veshje të bardhë ekspozon trupin si çokollatë

PressOnline.mk

Adelina Ismaili dhe Sabri Fejzullahu bëhen sërish bashkë pas shumë kohe në “Extra Time”

PressOnline.mk

Një armik i fshehtë po mundohet ta përfshijë Jennifer Lopez-in në telashe me policinë

PressOnline.mk

Me në fund Big Mama publikon foto me ‘burrin’ e saj, përshkimi që i bën tërheq vëmendjen

PressOnline.mk

“Moj Donika, moj drita ime” Elvana Gjata i bën dedikimin e bukur nënës për ditëlindje

PressOnline.mk

I dashuri e quan Dafina Zeqirin “perfeksion”

PressOnline.mk