BOTA

“Mami, kam frikë”! Nëna var vajzën nga ballkoni si ndëshkim, 3 vjecarja bie dhe ndërron jetë!

Një vajzë tre vjeçare vdiq pasi ra nga një lartësi prej 18 metrash në qytetin e Saratov, Rusi. Nëna e kishte vendosur fëmijën në ballkonin e ndërtesës si ndëshkim, sepse ajo qante dhe aksidentalisht e lëshoi atë.

Sipas revistës Grow up, Anna Ruzankina, 23, u arrestua për vrasje të dyshuar.

Dëshmitarët thanë se vajza qau dhe tha: “Mami, unë kam frikë, jam shum e frikësuar.” Pamjet e kamerave të vëzhgimit regjistruan rënien e vajzës pak para se ajo të binte në tokë.

Hulumtimet tregojnë se nëna e mbante vajzën nga këmisha në buzë të ballkonit, kur bluza e vajzës së vogël u gris. Sipas autoriteteve, nëna e saj kishte dalë një natë më parë dhe kishte konsumuar pije alkoolike.

LEXO »  Kina po e humb tregun në Evropë dhe prezencën në Ballkan

LAJME TË NGJAJSHME

Biden: NATO është “jetësore” për të ruajtur sigurinë amerikane

PressOnline.mk

Zvicra nuk e voton ligjin e ri të klimës për të ndihmuar në uljen e emetimeve të karbonit

Press Online

Putin: Marrëdhëniet me SHBA-në në nivel më të keq në vitet e fundit

Press Online

Gruaja që lindi 10 foshnje radhazi, thyen rekordin botëror Guinness

PressOnline.mk

Shpërthen Covid-19 në hotelin e stafit të Angela Merkel

PressOnline.mk

Fluturimet arrijnë në nivele rekorde pas rritjes së vaksinimit në Evropë

PressOnline.mk