SHOWBIZ

Me në fund Big Mama publikon foto me ‘burrin’ e saj, përshkimi që i bën tërheq vëmendjen

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama gjithmonë bën veprime që bie në sy, duke kaluar në lajm.

Ajo me postimet e shumta në rrjete sociale, po zgjon kureshtje rreth jetës private.

Edhe pse ende nuk është e martuar, Big Mama kohëve të fundit ka publikuar disa foto të cilat i përshkrante si ‘nata e fundit e beqarisë’.

E kjo bëri që shumë njerëz të mendojnë se Bigu është martuar.

Ndërsa nbrëmë ajo publikuar një foto në krahët e një mashkulli, të cilën e përshkruan me loqkaman e me zemër.

Duket se mashkulli në foto ja ka marrë zemrën Bigut.Shumë shpejt do të kuptojmë se si qëndron e vërteta mes këtij bukuroshi dhe Big Mamës.

LEXO »  Vajza e Albërijes shfaqet joshëse nga Miami

LAJME TË NGJAJSHME

Beatrix e artë, në veshje të bardhë ekspozon trupin si çokollatë

PressOnline.mk

Adelina Ismaili dhe Sabri Fejzullahu bëhen sërish bashkë pas shumë kohe në “Extra Time”

PressOnline.mk

Një armik i fshehtë po mundohet ta përfshijë Jennifer Lopez-in në telashe me policinë

PressOnline.mk

“Moj Donika, moj drita ime” Elvana Gjata i bën dedikimin e bukur nënës për ditëlindje

PressOnline.mk

Kanye West bën veprimin e papritur ndaj Kim Kardashian dhe motrave të saj

PressOnline.mk

I dashuri e quan Dafina Zeqirin “perfeksion”

PressOnline.mk