SHOWBIZ

“Moj Donika, moj drita ime” Elvana Gjata i bën dedikimin e bukur nënës për ditëlindje

Elvana Gjata i ka bërë nënës së saj një dedikim të ndjerë me rastin e ditëlindjes.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Elvana Gjata është shumë e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën private. Ajo rrallëherë ndan detaje me fansat, por ditën e sotme ka bërë përjashtim, shkruan “Kosovarja”.

Elvana ka uruar të ëmën, madje e ka surprizuar duke i dhuruar një buqetë shumë të madhe dhe të bukur me lule. Nuk kishte se si këtë surprizë mos ta publikonte në rrjetet sociale.

“Moj Donika, moj drita ime! Gëzuar ditëlindje e shtrenjta ime ”, ka shkruar ajo krahas fotos në Instastory.

LEXO »  Këngëtarja serbe propozon martesë Bill Gates pasi ai u nda nga Melinda ish gruaja e tij!

LAJME TË NGJAJSHME

Majku surprizohet live nga djali në emision

PressOnline.mk

Beatrix e artë, në veshje të bardhë ekspozon trupin si çokollatë

PressOnline.mk

Adelina Ismaili dhe Sabri Fejzullahu bëhen sërish bashkë pas shumë kohe në “Extra Time”

PressOnline.mk

Një armik i fshehtë po mundohet ta përfshijë Jennifer Lopez-in në telashe me policinë

PressOnline.mk

Me në fund Big Mama publikon foto me ‘burrin’ e saj, përshkimi që i bën tërheq vëmendjen

PressOnline.mk

Kanye West bën veprimin e papritur ndaj Kim Kardashian dhe motrave të saj

PressOnline.mk