KRONIKA E ZEZË

Strugë, dy të rinj arrestohen për drogë

Mbrëmjen e djeshme në lagjen Plitishta në Strugë policia ka privuar nga liria 26-vjeçarin I.R. dhe 26-vjeçarin J.K., të dy nga Struga. Gjatë kontrollit të makinës “audi” me targa të Strugës është gjetur kokainë.

Nga MPB njoftojnë se pas dokumentimit të plot të rastit, kundër personave në fjalë do të parashtrohet padi konkrete.

LEXO »  Gjendet i vdekur një banor i Strugës afër një automobili të përmbysur

LAJME TË NGJAJSHME

Shkup, 253 kundërvajtje për shkelje të rregullave në trafik

Press Online

Aksident i rëndë në Shkup, dy të vdekur e shumë të lënduar

PressOnline.mk

Vdes foshnja tremuajshe, qeni hyn në dhomë natën dhe e sulmon

PressOnline.mk

Humb një person nga Shkupi (FOTO)

PressOnline.mk

Pas aksidentit tragjik, sot ditë zie në Shtime

PressOnline.mk

Ndahet nga jeta aktivisti i njohur nga Gostivari, po jetonte në Gjermani

PressOnline.mk