SHOWBIZ

Beatrix e artë, në veshje të bardhë ekspozon trupin si çokollatë

Beatrix Ramosaj po shijon famën si këngëtare mjaftë e talentuar.

Ditë më parë publikoi këngën ‘By My Side’, e cila u mirëprit nga fansat e saj, shkruan Indeksonline.

Krahas muzikës, Beatrix po qëndron mjaftë aktive edhe me postimet në rrjetet sociale, duke vënë në pah bukurinë e saj.

Ajo publikoi dy imazhe me veshje të bardhë duke shkruar: Mos harroni ta mbani zemrën tuaj të artë 💛.

Menjëherë pas publikimit ky imazh u pëlqye shumë nga fansat duke i lenë komente të shumta për këto paraqitje mahnitëse/Indeksonline/

https://www.instagram.com/p/CQGJ5agtlL4/?utm_source=ig_embed&ig_rid=4a081b65-7fdb-47eb-8701-49df2f7b8fb6&ig_mid=4A4B19BB-11C9-4EB0-8D87-22D592923858

 

LAJME TË NGJAJSHME

Publikohet bashkëpunimi mes Elvana Gjatës, Innas dhe Sickotoyt

Press Online

Dua Lipa në Tiranë, viziton punimet e kopshtit për fëmijë

Press Online

Dhurata Dora dhe Noizy publikojnë sonte bashkëpunimin

Press Online

Arta Elezaj e krahason veten me bakllavë

Press Online

Marka të mëdha prishin kontratat me këngëtarin e famshëm kinez

Press Online

Billie Eilish e quan të tmerrshme betejën ligjore të Britney Sperasit

Press Online