MAQEDONI

Një viktimë dhe katër të infektuar të ri me Kovid-19, bilanci i 24 orëve të fundit

Nga 1337 teste të kryera sipas Ministrisë së Shëndetësisë vetëm 4 persona kanë rezultuar pozitiv me Kovid-19. Ndërkohë nga Instituti i Shëndetit Publik njoftojnë se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar edhe 14 persona të shëruar, ndërsa vetëm një pacient nga Shkupi e ka humbur betejën me Kovid-19.

LAJME TË NGJAJSHME

Mijallkovi dhe pjesëtarët e ish-njësisë speciale “Alfa” u liruan nga akuza për rastin “Tortura”

Press Online

Regjistrohen 36 raste të reja me Covid-19

Press Online

“Mini Shengeni”, Zaev, Rama dhe Vuçiç takohen javës tjetër në Shkup

Press Online

Ganiu priti në Komunë boksierët e suksesshëm të KB Shkupi-t

Press Online

Parashikimi i motit

Press Online

Arjanit Hoxha zgjidhet shef i shtabit zgjedhor të Lëvizjes BESA

Press Online