MODË

Selena Gomez krijon një linjë rroba banjash

Selena Gomez tashmë drejton një perandori kozmetikë dhe tani, ajo është gati të bëhet pjesë e botës së modës.

Këngëtarja u bashkua me ish-menaxheren Theresa Mingus dhe partneren e biznesit Morgan Brutocao për të krijuar një koleksion kapsulë me rroba banje për La’Mariette , duke shfaqur një shtypje të përsosur për verën.

“Ishte vërtet kënaqësi për ne të luanim me krijimin e rrobave të banjës sepse Theresa, Morgan dhe unë duam shumë të jemi jashtë”, tha Gomez për procesin në një deklaratë.

“Pasi kalova disa prova, ngjyra ime e preferuar ishte ngjyra vjollcë. Doja të qëndroja larg ngjyrave që më kanë pëlqyer, si e kuqja dhe e bardha”, shtoi ajo. “Ngjyra vjollcë ndjehej ndryshe për mua dhe ne shtuam ngjyrime të gjelbra dhe neone këtu e atje; me të vërtetë bëhet kostumi juaj, sido që e vishni”.

Koleksioni është i disponueshëm në madhësi nga XS deri në XXL dhe me çmim prej 49 dollarë deri në 119 dollarë.

“Shtypja ‘Aura’ është frymëzuar nga Selena. ‘Aura’ e saj shkëlqen në gjithçka që bën dhe ne duam që të gjithë të tjerët të ndiejnë atë lloj ndjesie transformuese të të qenurit vetja e tyre më autentike”, tha Brutocao.

LAJME TË NGJAJSHME

Bikinit ngjyrë ari të Kylie Jenner janë pamja perfekte për verën

Press Online

Nëse dëshironi të dukeni të fuqishme, vishuni kështu: Pesë top stilizimet e verës!

Press Online

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë

Press Online

Printi i frutave: Si ta vishni këtë trend të parezistueshëm pa gabim!

Press Online

Xhinset e ngushta ndoshta i takojnë të kaluarës

Press Online

Kështu do të vishen femrat me stil këtë sezon!

Press Online